Кінець Сектантства?

Отже, Украіна отримала нового президента, Олександр Валентинови Турчинов полишив посаду виконуючого обов’язки президента в цей дуже важкий та відповідальний час для нашої країни. Час переломний для всесвітньої історії, коли країна, яка займає майже шосту частину суходолу, показала свої імперіалістичні амбіці і зазіхнула на свого миролюбного сусіда. Ми витримали перший удар і віримо в нашу премогу. Можливо, Олександр Турчинов стане тим баптистом, який полишить найважливіший слід в історії України, Росії і навіть Європи.

Будучи християнином, він фактично став “чужим серед своїх”, зустрівши масу непорозуміння з боку деяких своїх українських братів, які генерували кумедні побажання до виконувача обов’язків президента, як то “не нада казати “Слава Україні” …”, або “нехай запропонує змінити гімн на “Боже, нам Україну храни”…”. Проте, на загал українські баптисти підтримували і молилися за свого брата, якому Бог дав нелегке випробування відповідальністю.

председатель Отдела внешних церковных связей РС ЕХБ пресвитер Виталий Власенко

председатель Отдела внешних церковных связей РС ЕХБ пресвитер Виталий Власенко

В той час російські баптисти бризкали ядом, і продовжують це робити і зараз. Керівник відділу зовнішніх зв’язків РС ЄХБ Віталій Власенко фактично звинуватив Олександра Турчинова в інтервенції РФ на південь та схід України: “его решения привели к вторжению на Юго-Восток Украины”. І фактично визнав сам факт агресії РФ, який вони так заперечують, зокрема в ганебній резолюції ХХХIV з’їзду РС ЄХБ про Україну. Крім того, зі слів Власенко, Турчинов прямо- таки обрушив рейтинг російських баптистів: “Евангельские христиане-баптисты понесли имиджевый урон в России из-за того, что и.о. президента Украины стал баптист Александр Турчинов…”. Мені важко судити про імідж баптистів в РФ, моя особиста думка, що вони приречені там бути маргіналами до віку і губитись в сірій масі церковних слуг Путіна, але свій імідж а Україні вони погубили на десятиліття завдяки своєму підхалімажу до улюбленого фюрера і абсурдності їх позицій.

Проте, серед суспільних діячів України повага до Олександра Турчинова значно зросла.

Виталий Портников  — украинский и российский публицист.

Виталий Портников — украинский и российский публицист.

Віталій Портніков написав: “… искренне благодарю Вас за то, что выстояли в критические для украинской государственности времена. Когда наши потомки будут вспоминать этот период, они поймут сколько сил и мужества Вы положили на алтарь будущего.”

Юрий Бутусов,главный редактор Цензор.НЕТ

Юрий Бутусов,главный редактор Цензор.НЕТ

Юрій Бутусов, редактор видання Цензор.НЕТ у своєму facebook пише: “… Я тоже напишу статус с благодарностью Александру Валентиновичу. А потом, надеюсь, и книгу удастся с ним сделать, где я постараюсь рассказать на какой тонкой грани Турчинов удержал ситуацию в стране. Его часто называют “пастором”. А это оказался настоящий мужик. Настоящий боец. Настоящий миссионер. Но не политический решала, нет. Никто не знает какой ценой далось ему это испытание. Учитывая состояние здоровья Александра Валентиновича, это было чистое самопожертвование. Мне кажется, он всю жизнь шел, чтобы выстоять и вывести народ через тернии этих супертяжелых шести месяцев. Я горжусь, что судьба свела меня с такой личностью. Спасибо ВАМ.”

Володимир Семків з видання “Збруч”

Володимир Семків з видання “Збруч”

Володимир Семків з видання “Збруч” написав: “Хотів би висловити слова поваги в.о. президента і головнокомандувача України Олександру Турчинову. Я змінив до нього своє ставлення. … Олександр Турчинов уперше здивував тоді, коли відмовився очолювати виборчий штаб Юлії Тимошенко. … ми всі були певні, що функція Турчинова – розчистити шлях до президентства ЮВТ. … Часто я думаю: тоді, три місяці тому, ще до інтервенції Росії в Крим, до “русской вєсни” на Донбасі, – чи був більш достойний претендент на пост в.о. президента? Чи знаєте когось проворнішого з числа депутатів ВР, хто мав стати спікером?”

turchinov-and-ua-baptits-rate

Щоб там не розказвав пан Власенко (язик “братом” його назвати не повертається), але згідно з опитуванням в facebook 75% учасників відмітили, що імідж баптистів в Україні зріс за час пребування О.В.Турчинова на посаді в.о. президента. Скажу навіть більше, Олександр Турчинов один з небагатьох, хто посприяв позбавленню сектантського іміджу ЄХБ в суспільсві, і це при тому, що більшість баптистських пасторів не поспішає позбавитись сектантської шкаралупи.

 

Автор: Володимир Дубовий, пастор церкви «Спаса Христа» євангельських християн-баптистів (м.Кіровоград) 

источник: gospel.in.ua

Комментарии