Майданівець розшукує священика, який врятував йому життя

Дуже прошу цього невідомого священика відгукнутися. Цього разу йдеться уже не про спасіння тіла/життя, але душі. Нижче текст листа, який отримав від мітингувальника. Він хоче охреститися і щоб це здійснив священик, який врятував йому життя. Прошу про поширення цього допису. Дякую, — пише на своїй facebook-сторінці речник УГКЦ, о.Ігор Яців

«Доброго дня! Хочу звернутись до вас по допомогу.

Я — киянин. Типова «дитина СРСР»: донедавна я був атеїстом та нехристем. Незважаючи на те, щр я завжди сбув сімпатиком Вашої церкви (брав участь в захисті початку забудови Храму на Лівобережній, коли було прийняте рішення про перенос резиденції Патріарха до Києва). На той час пані Віренко організовувала мітинг протесту.

З першого дня я приймав активну участь в подіях на Майдані.

18 лютого я опинився на вулиці Институцькій. Три атаки «Беркуту» ми відбили, проте четверта атака викликала паніку. Тисячі людей почали тікати назад на Майдан і опинились в пастці — ззаду наступав «Беркут» з водометом, а попереду ми уперлись в свою власну барикаду, в якій був прохід лише півтора-два метри завширшки.

Було дуже багато літніх людей та жінок. Вони почали падати. Утворилась тиснява, яка миттєво перетворилась на завал з людських тіл. Я опинився всередині цього людського завалу. Піді мною лежали та стогнали одни люди, а не мені — інші. «Беркут» почав жбурляти каміння та світло-шумові гранати. Водомет почав розшатувати барикаду. Це був справжній жах.

І раптом, переді мною з»явився священник. Він був в чорній сутані, без головного убора. Поверх сутани на ньому була, вишита золотом на червоному фоні, прикраса (не знаю, як вона називається). Він був віисокий на зріст. Чорнявий, з оголеним обличчям.

Ця людина почала витягувати людей з цієї пастки. В нього нічого не виходило (це було просто неможливо). «Беркут» почав лупити нас, безпорадно лечих один на одному. Священник почав кричати «Не бий!» і продовжував намагатись нам допомогти.

Він отримав і сам декілька ударів дубиною, але продовжував хапати нас за руки, намагаючи врятувати.

Коли все скінчилось, я його не побачив. Я не знаю що з ним сталось, я не знаю хто він та звідки.

Проте, я щиро впевнений, що в ті хвили мене врятував Бог! Я народився вдруге!

Я дуже хочу прийняти обряд хрещення і ДУЖЕ хочу, щоб його провів саме той священник, який, ризикуючи власним життям, під палками спасав людей!

Я дуже прошу Вас домогти мені розшукати цю людину!»

Источник: catholicnews.org.ua