«Молись. Керуй. Будуй майбутнє!» – під таким гаслом у Дніпрі відбудеться форум для християн, що мають хист до бізнесу і управління

«Молись. Керуй. Будуй майбутнє!» – під таким гаслом у Дніпрі відбудеться форум для християн, що мають хист до бізнесу і політики

Форум відбудеться 1 червня 2019 року у Дніпрі, — повідомляє новинний відділ сайту NGNews.org.

«Запрошуємо бізнесменів, управлінців і священнослужителів Дніпра й області взяти участь у форумі, – закликає глава оргкомітету форуму Олександр Полохов. – Ми проводимо форум для чинних політиків-християн і тих, хто хотів би і кого завтра рекомендують церкви. Також у рамках форуму будемо раді зустрітися з людьми бізнесу, які сьогодні підтримують церковні проекти, й тих, хто бачить себе у фінансовому служінні церкві. Безумовно, ми хочемо також зустрітися з єпископами церков Дніпра і області», – розповів Полохов.

«Політика. Управління. Церква» – три напрями, які планують об’єднати організатори у рамках форуму.

«Для нас управління, бізнес і церква – не порожні слова. Прийшов час свідомого християнства. Ми ставимо для себе мету: сформувати духовну базу для реалізації завдань у цих сферах, – відмічають організатори форуму. – Прийшов час не лише молитися за політиків та бізнесменів у християнському середовищі, але й думати про їх посилення і планування широкомасштабних дій в цих сферах».

В рамках форуму відбудуться панельні дискусії за кожним з озвучених напрямків.

Спікерами стануть чинні віруючі політики та бізнесмени з України та інших країн.

Під час форуму відбудеться молитва єпископів церков Дніпра за бізнесменів і управлінців, які служать і планують служити Богу у місті та області.

У кожного учасника форуму буде можливість отримати інформацію у напрямку, що його цікавить. Буде час зав’язати корисні зв’язки для подальшого розвитку у своїй сфері служіння церкви й місту.

Форум відбудеться 1 червня 2019 року.
Адреса: Дніпро, вулиця Дегтярьова, 39, у будівлі церкви «ЄХБ».