О Турчинове

Отже, Украіна отримала нового президента, Олександр Валентинович Турчинов полишив посаду виконуючого обов’язки президента в цей дуже важкий та відповідальний час для нашої країни. Час переломний для всесвітньої історії, коли країна, яка займає майже шосту частину суходолу, показала свої імперіалістичні амбіці і зазіхнула на свого миролюбного сусіда. Ми витримали перший удар і віримо в нашу премогу. Можливо, Олександр Турчинов стане тим баптистом, який полишить найважливіший слід в історії України, Росії і навіть Європи.

Будучи християнином, він фактично став “чужим серед своїх”, зустрівши масу непорозуміння з боку деяких своїх українських братів, які генерували кумедні побажання до виконувача обов’язків президента, як то “не нада казати “Слава Україні” …”, або “нехай запропонує змінити гімн на “Боже, нам Україну храни”…”. Проте, на загал українські баптисти підтримували і молилися за свого брата, якому Бог дав нелегке випробування відповідальністю.

В той час російські баптисти бризкали ядом, і продовжують це робити і зараз. Керівник відділу зовнішніх зв’язків РС ЄХБ Віталій Власенко фактично звинуватив Олександра Турчинова в інтервенції РФ на південь та схід України: “его решения привели к вторжению на Юго-Восток Украины”. І фактично визнав сам факт агресії РФ, який вони так заперечують, зокрема в ганебній резолюції ХХХIV з’їзду РС ЄХБ про Україну.

Крім того, зі слів Власенко, Турчинов прямо- таки обрушив рейтинг російських баптистів: “Евангельские христиане-баптисты понесли имиджевый урон в России из-за того, что и.о. президента Украины стал баптист Александр Турчинов…”. Мені важко судити про імідж баптистів в РФ, моя особиста думка, що вони приречені там бути маргіналами до віку і губитись в сірій масі церковних слуг Путіна, але свій імідж а Україні вони погубили на десятиліття завдяки своєму підхалімажу до улюбленого фюрера і абсурдності їх позицій.

Проте, серед суспільних діячів України повага до Олександра Турчинова значно зросла.

 

Автор: Володимир Дубовий

Источник: gospel.in.ua

 

 

 

Комментарии